Ducato krovininis transportas

EKSTERJERAS

ELEKTRA VALDOMI GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIAI

Galinio vaizdo veidrodėliai su dvigubu paraboliniu stiklu garantuoja panoraminį galinį vaizdą ir gali būti patogiai valdomi neišlipant iš transporto priemonės.

LED DIENOS ŽIBINTAI

Ducato gali būti komplektuojamas su LED tipo dienos žibintais, kurie suteikia 40% našesnę šviesą.

4 DALIŲ PRIEKINIS BUFERIS

Ducato priekinį buferį sudaro trys dalys ir grotelės, o kiekviena jų gali būti nuimta, remontuojama ar keičiama atskirai, kas užtikrina lengvą ir ekonomišką priežiūrą. Buferio formos garantuoja maksimalią apsaugą, o priekines groteles galima įsigyti metalo pilkos arba juodos spalvos.

SUTVIRTINTAS KĖBULAS

Pagrindinės transporto priemonės dalys, įskaitant kėbulą ir judančias dalis, buvo patobulintos, atsižvelgiant į jų naudojimo intensyvumą, siekiant pagerinti jų ilgaamžiškumą ir patikimumą.

GALIMI NET 6 GALINĖS PAKABOS TIPAI

– pakaba su standartine vieno lakšto linge;
– patogi “comfort” pakaba su vieno lakšto linge ir stabilizatoriumi;
– pakaba su sustiprinta, dvigubo lakšto linge;
– pakabos su sustiprinta dvigubo lakšto linge, padidinta prošvaisa ir stabilizatoriumi, galima su 2500kg leistina apkrova ant galinės ašies;
– pakaba iš kompozitinės medžiagos su -15 kg sumažintu svoriu, padidinta prošvaisa bei stabilizatoriumi;
– savarankiškai išsilyginanti orinė pakaba

GALINĖS DURELĖS ATSIVERIA MAKSIMALIU 270° KAMPU

Ducato gali būti komplektuojamas su galinėmis durelėmis atsiveriančiomis 270° kampu, taip maksimaliai palengvindamos pakrovimo ir iškrovimo procesus bei optimizuodamos net itin ankštą darbo erdvę, o specialūs durelių vyriai gali jas užblokuoti trijose skirtingose pozicijose.

LAIPTELIAI

Du ištraukiami laipteliai – vienas gale, o kitas šone, prieigą prie Ducato krovinio skyriaus padaro ypač paprastą. Abu laipteliai padengti neslidžiu aliuminiu ir gali išlaikyti iki 150 kg. svorį.

INTERJERAS

WEBASTO

Webasto Thermo Top “C” programuojamas šildytuvas su laikmačiu, Jūsų transporto priemonę gali sušildyti 24 valandos iki darbo pradžios. Taip pat galite įsigyti automatinę versiją be laikmačio.

PLANŠETINIO KOMPIUTERIO AR IŠMANIOJO TELEFONO TVIRTINIMAS

Dėl daugiafunkcinio prietaisų laikiklio ir unikalaus dizaino, galite saugiai pritvirtinti darbui ar bet kokiai užduočiai reikalingą planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, kurio ekrano dydis iki 10 colių.

NAUJOJI 7" MULTIMEDIJOS SISTEMA

Naująją multimedijos sistemą galėsite įsigyti pasirinktinai su/be navigacijos sistema: 7″ lietimui jautrus ekranas, balso atpažinimas, USB jungtis, DAB radijas, multimedijos valdymo mygtukai integruoti vaire bei suderinamumas su galinio vaizdo kameros integracija. Naujoji sistema pagerina Apple CarPlay bei AndroidAuto programėlių ryšio palaikymą.

KLIMATO KONTROLĖ

Visose Ducato versijose galima papildomai komplektuoti rankiniu būdų valdomą oro kondicionierių arba automatinę klimato kontrolės sistemą, kad viduje būtų užtikrintas maksimalus komfortas

ŠILDOMOS SPYRUOKLINĖS SĖDYNĖS

Maksimaliam komfortui pasiekti, Ducato gali būti komplektuojamas su priekinėmis šildomomis sėdynėmis, o hidraulinė spyruoklė ir amortizavimo sistema suteiks patogią kelionę net ir važiuojant nelygiu keliu.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis