Ducato krovininis transportas

Ducato krovininis transportas

nuo 25 990 €

FIAT „Ducato“ – populiariausias krovininis furgonas Lietuvoje. Naujasis modelis išsaugojo įprastas proporcijas ir atpažįstamą siluetą, bet įgavo agresyvesnę ir dinamiškesnę išorę. FIAT „Ducato“ išsiskiria gera kaina, mažesnėmis išlaikymo sąnaudomis bei praktiškumu.

 

Jau daugiau nei 35 metus už Jūsų pasitikėjimą atsilyginame savo patikimumu ir atsidavimu. Jūsų misija – tai mūsų misija, nesvarbu, ar gabenate prekes, vežate keleivius ar turite ypatingus specializuotus poreikius.

 

 

Išorės matmenys (mm), ilgis: Nuo 4963 iki 6363
Išorės matmenys (mm), aukštis: Nuo 2254 iki 2779
Krovinių skyriaus talpa (m3): Nuo 8 iki 17
Krovinių skyriaus matmenys (mm), ilgis: Nuo 2670 iki 4070
Krovinių skyriaus matmenys (mm), aukštis: Nuo 1662 iki 2172
Krovinių skyriaus matmenys (mm), galinių durelių plotis: 1562
Krovinių skyriaus matmenys (mm), pakrovimo slenksčio aukštis (nepakrauto): 535
Bendroji automobilio masė (kg): Nuo 2800 iki 4250

NAUJASIS FIAT „DUCATO“ SU 9 PAVARŲ AUTOMATINE GREIČIŲ DĖŽE

9 nepaprasti greičiai bei sukimo momento keitiklis vietoje įprastos sankabos užtikrina, kad pavaras keisite be pastangų, o taip pat galėsite mėgautis padidėjusiu sukimo momentu ir išskirtiniu patikimumu. Trumpesnės pavaros padidina sukimo momentą ir našumą, nes keičiasi dažniau, greičiau bei sklandžiau, kas užtikrina geresnę pavarų dėžės reakciją į akseleratoriaus paspaudimą bei mažesnes kuro sąnaudas.
9 greičių pavarų dėžė standartiškai komplektuojama kartu su ECO paketu, kad galėtumėte pasirinkti vieną iš trijų vairavimo režimų: normalaus, ekologinio ir galingo (angl. Normal, ECO ir Power).

KROVINIŲ SKYRIUS

  • Platformą galima apsaugoti naudojant itin atsparų faneros dangtį;
  • Bagažinės skyriaus sienas galima padengti terminio plastiko plokštėmis;
  • Kroviniui pritvirtinti ir išlaikyti vietoje – 4 šoninėse krovinių skyriaus dalyse integruoti tvirtinimo kabliukai ir keli tvirtinimo taškai ant platformos;
  • Šviesų interjerą užtikrina lubose integruotas 15 W žibintas. Pasirinkus bagažinės skyriuje galima įrengti papildomą 12 V elektros lizdą bei nuimamą įkraunamą lubų žibintą;
  • Pertvara, skirianti krovinių skyrių ir keleivių kabiną, gali būti iš plokštės arba stumdomo stiklo.

2021m. DUCATO

„Dataforce“ duomenimis 2020 m. „Ducato“ modelis buvo perkamiausias krovininis furgonas Europoje. Siekdami užtikrinti tokį modelio populiarumą, šiais metais gamintojas „Ducato“ dar labiau patobulino. Naujasis „Ducato“ iš konkurentų išsiskirs savo funkcionalumu, patikimumu bei technologijomis. Atnaujinimai leis dar geriau išpildyti „Ducato“ misiją – geriausiai rinkoje patenkinti visus klientų krovinių ir mobilumo poreikius.

Naujame 2021 metų „Ducato“ bus galima pamatyti atsinaujinusį „Fiat“ ženklelį priekyje bei visiškai naujus interjero sprendimus. Taip pat naujasis modelis galės būti komplektuojamas su pilnai skaitmeniniu vairuotojo informaciniu skydeliu bei visomis autonominiam vairavimui reikalingomis saugumo sistemomis ir asistentais.

Atnaujintą 2021 metų „Ducato“ galima užsakyti jau dabar, o užsakytas atkeliaus į Baltijos šalis per 6 mėn. Tačiau patys pirmieji mus turėtų pasiekti Liepą-Rugpjūtį.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis