Naujasis Scudo

Komfortas kiekvienoje kelionėje

Universalus, erdvus ir manevringas naujasis „Scudo“ yra komercinis automobilis, kuris bet kokioje darbo kelionėje siūlo visas reikalingiausias funkcijas. Skirtingos sėdynių ir vairo padėčių konfigūracijos bei vairavimo padėtis – panaši į lengvojo automobilio, kas suteikia maksimalų komfortą net ilgose kelionėse.

KVIEČIANTI Į VIDŲ, PATOGI IR UNIVERSALI KABINA

Ar tikėjotės, kad ji bus tokia erdvi? Naujasis „Scudo“ siūlo erdvės ir kabinos pertvarkymo sprendimus, kurie skirti sukurti geriausias sąlygas darbui, netgi didžiausius iššūkius keliančiose situacijose.

Naujasis „Scudo“ gali didžiuotis pažangiausia, didelių gabaritų krovinių pakrovimo sistema, kuri dar labiau pabrėžia šio modelio universalumą.

„MODUWORK“ ĮRANGA

Atidarius atlenkiamas dureles po keleivio sėdyne , galima praplėsti pakrovimo zoną, kuri pailgėja iki 3,32 m kompaktiškame, 3,67 m standartiniame ir 4,02 m „Maxi“ modelyje. Taip pat, keliais paprastais veiksmais perdaryta priekinė sėdynė gali tapti staliuku kompiuteriui ar patogiems priešpiečiams.

PASIRINKITE SAVO SĖDYNĘ

„Scudo“ yra jūsų darbo komforto ir universalumo sinonimas. Visuose „Scudo“ siūlomuose sprendimuose galite pasirinkti tokias priekyje sėdinčių keleivių sėdynes, kurios geriausiai atitinka jūsų komandos poreikius.

  • Patogios sėdynės su talpia ir paslėpta daiktadėže.

  • Atskiros sėdynės su paslėptomis atskiromis daiktadėžėmis.

ŠILDOMOS SĖDYNĖS

Mėgaukitės ypatingu komfortu, ypač nukritus lauko temperatūrai. Priekinės sėdynės gali būti šildomos, tad net ilgose kelionėse žiemą vairuoti taps maloniau.

REGULIUOJAMA VAIRAVIMO PADĖTIS

Reguliuojamas vairo aukštis ir gylis, sėdynes galima pakelti, nuleisti ar pakreipti norimu kampu. Taip lengva pasirinkti geriausią vairavimo padėtį, o pasikeitus vairuotojui pakanka kelių veiksmų pakeisti vairavimo padėtį.