Naujasis Scudo

Naujasis Scudo

Naujasis „Scudo“ taps nepakeičiamu pagalbininku kasdienybėje

Įmontuoti naujausios kartos dyzeliniai varikliai padės užtikrintai pasiekti kelionės tikslą. Rinkdamiesi iš skirtingų galių variklių ir dviejų tipų pavarų dėžių, būsite tikri, kad išsirinkote geriausiai poreikius atitinkantį automobilį.

E-Scudo – varomas elektra ir siūlo puikias eksploatacines savybes. Elektrinio modelio krovinių skyriaus tūris ir naudingoji apkrova nepakito ir liko tokia pati, kaip ir dyzelinio modelio. Išbandykite patys.

 • Elektrinis ar dyzelinis? Sprendžiate jūs.

  Naujasis “Scudo” prieinamas dvejomis skirtingomis versijomis: dyzeliniu varikliu ir naujas elektrinis modelis.

 • Išmanus pakrovimo efektyvumas

  Nepaisant kėbulo kompaktiškumo ir tik 190 cm aukščio, krovinių skyriaus talpa yra neįtikėtinai didelė – iki 6,6 m3 tūrio ir 1400 kg naudingosios apkrovos.

 • Tarsi vairuotumėte savo automobilį

  Dėl komfortiškos vairavimo padėties ir kompaktiškumo visą darbo dieną praleisite be įtampos.

 • Universalumas, kurio jums reikia

  Taigi, naujasis „Scudo“ siūlo didelę talpą ir patogius pakrovimo sprendimus, pritaikomus bet kokiai situacijai.

 

 

 

 

DU KELIAI, VIENAS TIKSLAS

Naujasis „Scudo“ pasiūlys plačiausią dyzelinių variklių pasirinkimą ir nauja greičio dėže. Taip pat, pagal poreikį bus galima rinktis 50 kWh arba 75 kWh talpos akumuliatorių.

Elektra ir vidaus degimo varikliu varomas naujasis „Scudo“ siūlo plačiausią dyzelinių, skirtingos galios, variklių pasirinkimą, o 2,0 litrų modelis galimas su nauja autonomine 8 greičių pavarų dėže.

Gaminami įvairių kėbulo ilgių ir apdailos variantų modeliai, o elektra varomas variklis „Scudo“ iškelia į naują eksploatacinių savybių lygmenį, kur naudingoji apkrova siekia iki 1,2 tonos.

MATMENYS

Siūlomi įvairūs skirtingų ilgių ir krovumų Jūsų poreikius atitinkantys „Scudo“ modeliai. Pasirinkite tobulą „Scudo“ savo verslui.

Daugiau specifikacijų rasite paspaudę čia.

Elektrifikacija - Jūsų verslo ateitis

Jus nustebins nauji vairavimo potyriai – laisvesnis judėjimas judriuose eismo rajonuose ir miestų centruose.

Išsirinkdami geriausiai jūsų verslo poreikiams tinkantį akumuliatorių, sutrumpinsite įkrovimo laiką (pavyzdžiui iki 100 kWh kraunant pastovia (DC) srove užtruksite tik 30 minučių*).

Naujo „E-Scudo“ naudingoji apkrova siekia iki 1,2 tonos, kas užtikrina tokį patį krovumą, kaip ir modelis su vidaus degimo varikliu.

*pagal WLTP bandymų procedūrą su 75 kWh talpos akumuliatoriumi.

Viso net 14, aktyvių ir pasyvių, saugumo sistemų

Naujajame „Fiat Professional Scudo“ galima pasikliauti technologijų ekosistema, kurios padeda vairuotojui kiekvieną kelionę paversti kiek įmanoma saugesne.