NAUJASIS DOBLÒ

PROJEKCINIS EKRANAS

Projekciniame ekrane (angl. Head-Up Display) galėsite matyti visą svarbiausią vairavimo informaciją neatitraukdami akių nuo kelio. Jame galėsite stebėti pagrindinę informaciją: greitį, navigacijos nurodymus ir gauti įspėjamuosius signalus.

8 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS

Informacinė sistema, pasiekiama per 8 colių spalvotą jutiklinį ekraną, kuriame įdiegtos „Apple CarPlay“ ir „Android Auto™“ sistemos, skaitmeninio radijo imtuvas (DAB). Taip pat gali būti integruota 3D navigacijos sistema, rodanti artimiausias degalines, automobilių stovėjimo aikšteles, vietos orus ir kitus lankytinus objektus.

„APPLE CARPLAY“

„CarPlay“ – tai greičiausias ir saugiausias būdas prisijungti prie savo „iPhone“ vairuojant. Viskas, ko jums reikia, pateikiama tiesiai į jutiklinį ekraną. Galite gauti važiavimo instrukcijas, skambinti telefonu, gauti ir siųsti žinutes ir klausytis muzikos, o visą dėmesį sutelkti į kelią. Į „CarPlay“ integruotas „Siri“ balso asistentas, kuris taip pat veikia su vaire integruotais mygtukais. Visos su „CarPlay“ suderinamos programėlės sukurtos taip, kad jas būtų galima lengvai ir intuityviai pasiekti neatitraukiant akių nuo kelio.

„ANDROID AUTO™“

Sėdėdami už vairo lengvai ir saugiai naudokitės savo turiniu arba „Google Maps“ ir „Google Play Music“. „Android Auto™“ rodys visas suderinamas programėles jutikliniame ekrane. Visas teikiamas funkcijas galėsite patogiai pasiekti naudodami balso komandas, mygtukus ant vairo arba jutikliniame ekrane.

SAUGUMAS

SAUGUMAS IR PAGALBA VAIRUOJANT

17 aktyvių ir pasyvių saugos sistemų
Naujame „Doblò“ įdiegtos aukščiausios klasės technologijos ir saugos sistemos, kurios užtikrins saugumą kasdienėse kelionėse.

EISMO JUOSTOS PALAIKYMO SISTEMA

Ši aktyvi saugos sistema užtikrina, kad laikysitės eismo juostos ribų. Sistemai nustačius, kad kyla pavojus atsitiktinai kirsti eismo juostą, vairo mechanizmas palaipsniui koreguojamas, kad automobilis liktų pradinėje eismo juostoje.

PERSPĖJIMAS APIE PRIEKINĮ SUSIDŪRIMĄ + AKTYVUSIS AVARINIS STABDYMAS

Kilus susidūrimo pavojui su priekyje važiuojančia transporto priemone arba kitu eismo dalyviu, ši aktyvi saugos sistema perspėja jus, o prireikus sumažina automobilio greitį.

VAIRUOTOJO NUOVARGIO ATPAŽINIMO SISTEMA

Sistema stebi vairuotojo elgesį ir aptinka pirminius vairuotojo nuovargio požymius. Jei sistema nustato, kad vairuotojo budrumas sumažėjo, įsijungia garsinis ir vaizdinis signalas, siūlantis vairuotojui sustoti pailsėti.

SKAITMENINIS VEIDRODĖLIS

5 colių skaitmeniniame galinio vaizdo veidrodėlyje rodomi vaizdai, fiksuojami 2 kamerų: viena kamera yra po dešiniuoju galinio vaizdo veidrodėliu, o kita – virš krovinių skyriaus galinių durelių. Todėl skaitmeniniame veidrodėlyje galima matyti vaizdą iš 3 skirtingų kampų: galinio, šoninio ir plataus kampo. Ši sistema padės jums visiškai saugiai atlikti bet kokį manevrą.

PROJEKCINIS EKRANAS

Nenuleiskite akių nuo kelio, nes svarbiausią informaciją turėsite tiesiai priešais save. Projekciniame ekrane atvaizduojama informacija iš prietaisų skydelio.

EISMO ŽENKLŲ ATPAŽINIMAS

Priekinio stiklo viršuje yra sumontuota daugiafunkcinė kamera, kuri nuskaito kelio ženklus, o „Doblò“ saugos sistema automatiškai juos atpažįsta ir atvaizduoja informaciją prietaisų skydelyje.

AKLOSIOS ZONOS PERSPĖJIMO SISTEMA

Sistema įspės jus, jei jūsų automobilio aklojoje zonoje yra kita transporto priemonė.

SUKIBIMO SU KELIO DANGA KONTROLĖ + NUSILEIDIMO STAČIU NUOLYDŽIU KONTROLĖ*

Ši sistema optimizuoja sukibimą, pasirenkant vieną iš penkių skirtingų sukibimo režimų, naudojant centrinėje konsolėje esantį sukamąjį jungiklį. *netiekiama ,,Combi” versijoms.

AUTOMATINĖS TOLIMOSIOS ŠVIESOS

Ši funkcija užtikrina automatinį tolimųjų ir artimųjų šviesų perjungimą, priklausomai nuo eismo intensyvumo arba kai priešinga kryptimi artėja kitos transporto priemonės.

PRIEKABOS STABILUMO KONTROLĖ

Ši papildoma ESP funkcija nustato priekabos judėjimą ir veikia transporto priemonės stabdžių sistemą, kad stabilizuotų velkamosios transporto priemonės judejimą.

ĮKALNĖS PAGALBOS SISTEMA

Ši sistema užkerta kelią nepageidaujamam automobilio judėjimui įkalnėje atleidus stabdžių pedalą.

AUTOMOBILIO STATYMO ASISTENTAS

Naujasis „Doblò“, priklausomai nuo automobilio dydžio, aptiks laisvas stovėjimo vietas ir valdys vairavimo sistemą, kad padėtų jums atlikti manevrus. Jums tereikės pasirūpinti akceleracija ir stabdymu.

BERAKTĖ ATRAKINIMO / UŽVEDIMO SISTEMA

Raktelį laikykite kišenėje. Naujasis „Doblò“ atpažins jus, kai tik prieisite prie automobilio.

GALINIO VAIZDO KAMERA

Naujame „Doblò“ sumontuota galinio vaizdo kamera, kuri padės lengvai atlikti net sudėtingiausius manevrus.