NAUJASIS DOBLÒ

NAUJASIS DOBLÒ

MAGIC CARGOLengvai pertvarkomas krovinių skyrius didina automobilio universalumą. Automobilio priekyje yra 3 sėdimos vietos, o nulenkus sėdynę galima padidinti krovinių skyriaus ilgį ir tūrį: talpa padidėja 0,5 m³ (viso 4,4 m³) ir galima vežti iki 3,44 m ilgio krovinį. Naujasis Doblo puikiai tinka jūsų kasdienėms užduotims, naudingoji apkrova siekia iki 1000 kg.
ELEKTRINISNaujasis „Doblò“ gali būti komplektuojamas su trimis skirtingais varikliais: dyzeliniu, benzininiu arba nauju – visiškai elektriniu varikliu. Nepriklausomai nuo variklio, krovinių skyriaus talpa išlieka tokia pati, todėl elektrinis Doblo yra toks pat universalus kaip ir su vidaus degimo varikliu.
SKAITMENINIS VEIDRODĖLISTai inovatyvi funkcija, papildanti naujojo „Doblò“ aukščiausios klasės saugos ir ADAS įrangą. 5 colių skaitmeniniame galinio vaizdo veidrodėlyje rodomi vaizdai, fiksuojami 2 kamerų: viena kamera yra po dešiniuoju galinio vaizdo veidrodėliu, o kita – virš krovinių skyriaus galinių durelių. Todėl skaitmeniniame veidrodėlyje galima matyti vaizdą iš 3 skirtingų kampų: galinio, šoninio ir plataus kampo.
AUKŠČIAUSIO LYGIO SAUGUMO FUNKCIJOS17 aktyvių ir pasyvių vairavimo pagalbos sistemų (angl. Advance Driving Assistance Systems, ADAS), kurios padės jums saugiai vykdyti užduotis.

 

CREW CAB Versija su ilgesniu kėbulu (L2) bei papildomomis sėdimomis vietomis. Lengvai pritaikomas pagal poreikius: papildomos sėdimos vietos antroje sėdynių eilėje arba didesnis krovinių skyrius.
CARGO VANNaujasis Doblo galimas dviejų skirtingų ilgių: Standartinis 4,4m (L1) ir Maxi 4,75m (L2).