100% Ducato, 100% elektrinis

100% Ducato, 100% elektrinis

TRANSPORTAS KEIČIASI IR MES TAM PASIRUOŠĘ

Metų Transporteris 2022

E-Ducato išrinktas  Nr.1 „Metų Transporterio“ kategorijoje „Lietuvos komercinio automobilio“ rinkimuose! Tai vienintelis komercinis automobilis savo segmente su 2 lygio vairavimo sistema bei EURO NCAP Platinum saugumo įvertinimu.

VYKSTA REVOLIUCIJA. MES JOS VEDLIAI.

Elektrinė komercinė transporto priemonė, pasiruošusi bet kokiai misijai

Tinkamumas bet kokiai misijai nėra vien idėja – tai Fiat Professional filosofija. Fiat Professional kruopščiai sukūrė naujiems laikams tinkamą transporto priemonę, kuri ne tik didžiuojasi daugiau nei keturiasdešimties metų Ducato tvirtumo ir patvarumo tradicija, bet ir naujų elektrinių kompetencijų standartų nustatymu.

E-prekės, siuntiniai

Elektrinės transporto priemonės, gabenančios prekes, iš esmės pakeis transportavimą. Su naujuoju E-Ducato Jūsų verslui nebus ribų, nes kasdienė E-ducato rutina nesusiduria su kliūtimis.

E-maitinimas

Važiuoti savo kelionės tikslo link dabar bus dar paprasčiau, nes turėsite greito įkrovimo pasirinkimą. E-Ducato baterijos autonomija užtikrina, kad netikėtumai nesutrukdytų Jūsų sklandžiam darbui.

Naudojant Youtube grotuvą jums, kaip šios svetainės vartotojui, taikomos papildomos Youtube naudojimo sąlygos (https://policies.google.com/privacy?hl=lt)