Doblò cargo

SAUGUMAS

Į keliones leiskitės be rūpesčių, nes standartinėje įrangoje jau įdiegti pažangiausi saugumo pagalbininkai

PADANGŲ SLĖGIO STEBĖJIMO SISTEMA (TPMS)

Sistema be perstojo stebi padangų slėgį ir tiesiogiai ekrane praneša apie slėgio sumažėjimą.

ELEKTRONINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA (ESC)

Elektroninė stabilumo kontrolės sistema stebi šoninį greitėjimą, automobilio važiavimo greitį, sukibimą su kelio danga bei vairo pasukimo kampą. Sistema apdoroja šiuos duomenis ir prireikus sureguliuoja variklio sukimo momentą bei stabdžių sistemą, kad transporto priemonė, ekstremalioje situacijoje, sugrįžtų į stabilią padėtį kaip įmanoma greičiau ir saugiau.

PASTOVAUS GREIČIO KONTROLĖS SISTEMA (KRUIZO KONTROLĖ) KARTU SU GREIČIO RIBOTUVU

Sistema automatiškai kontroliuoja transporto priemonės greitį, perimdama akseleratoriaus valdymą atitinkamo greičio palaikymui, taip pat leidžia Jums nustatyti norimą greitį. Tai palengvina vairavimą ilgose kelionėse, gali padėti išvengti didesnių kuro sąnaudų bei tikimybės viršyti greitį.

TRAUKOS SISTEMA "TRACTION+"

Sistema “Traction+” – tai pažangi kontrolės sistema, kuri gerina sukibimą su slidžiais paviršiais. Įsijungus Elektroniniai stabilumo kontrolės sistemai (ESC) bei esant mažam vieno varomojo rato sukibimui, sukimo momentas perkeliamas į tą ratą, kuris geriausiai sukibęs su kelio paviršiumi. Šis procesas palengvina valdymą bei užtikrina geresnį automobilio stabilumą.