Doblò cargo

EKSTERJERAS

UNIKALUS STILIUS PAGERINTAM FUNKCIONALUMUI BEI NAUDOJIMUI

Doblò Cargo priekinė dalis didžiuojasi itališku stiliumi ir naujomis technologijomis. Variklio dangčio ir priekinio buferio kontūrai pagerina automobilio aerodinamiką ir garantuoja didesnį ekonomiškumą net ir važiuojant nedideliu greičiu.

AUTOMOBILIO DURELĖS

Dėl plačiai atsiveriančių stumdomų šoninių durelių prie krovinio skyriaus prieiti bus lengviau net ir itin ankštose ir siaurose vietose.

ERGONOMIŠKOS RANKENOS

Doblò Cargo durelių rankenos sukurtos siekiant optimizuoti jų ilgaamžiškumą ir tvirtumą: vidinės rankenos leidžia lengvai atidaryti dureles, o išorinių rankenų vertikali imtis palengvina durelių atidarymą ir uždarymą.

GALINĖS DURELĖS

Galinės automobilio durelės atsiveria 180° kampu, tai leidžia Doblò Cargo išsiskirti savo praktiškumu bei funkcionalumu.

GRUPĖS LYDERIS

Dėl žemo pakrovimo slenksčio, kuris palengvina pakrovimo bei iškrovimo darbus, didesnės nei 5m3 krovinių skyriaus talpos, 1000 kg. leistinos maksimalios apkrovos bei 2,1 m vidinio ilgio, Doblò Cargo tinka daugeliui užduočių, dar kartą patvirtindamas savo grupės lyderio bei pagalbininko darbe statusą.

INTERJERAS

Oro kondicionierius veikia efektyviau dėl didesnių ventiliacijos angų, vairas išsiskiria puikiomis ergonominės savybėmis. Prietaisų skydelis sukurtas ir optimizuotas naudojant naują grafiką, siekiant maksimaliai pagerinti svarbios informacijos matomumą ir pasiekiamumą bet kokiomis vairavimo sąlygomis.

TREČIA SĖDYNĖ VIDUJE

Daugiafunkcinė priekinė sėdynė ne tik sukuria papildomą bei patogią vietą trečiam keleiviui, bet po ja integruotas ir didelis bei talpus bagažo skyrius. Sulankstoma centrinė sėdynė gali būti naudojama kaip stalas, porankis ar vieta dokumentams laikyti, o šoninė sėdynė, kuri taip pat sulankstoma, sudaro sąlygas gabenti itin ilgų matmenų daiktus, kuriuos pritvirtinti galima praktiškais ant atlošo esančiais kabliukais.

UCONNECT™ 5" MULTIMEDIJOS SISTEMA SU INTEGRUOTA NAVIGACIJA, BLUETOOTH® LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA

Doblò turi galimybę būti komplektuojamas su “Uconnect™” multimedijos sistema, kuri pasižymi 5 colių spalvotu ekranu, integruotu į prietaisų skydelį, navigacijos sistema, taip pat su integruotais multimedijos valdymo mygtukais vaire. Bluetooth® sąsaja leidžia skambinti ir atsiliepti į skambučius mobiliajame telefone, klausytis bei siųsti tekstinius pranešimus, o taip pat mėgautis savo mėgiama muzika, nesiblaškant ir nuo vairo nenuleidžiant rankų. Integruotos AUX-in ir USB jungtys šias galimybes praplečia, suteikdamos papildomų naudų.

DAIKTADĖŽĖ

Centrinėje daiktadėžėje, kuri pagaminta iš neslidžios medžiagos, galima laikyti daiktus, kuriuos norite turėti po ranka. Tuo tarpu durelių kišenėje vienu metu galite sutalpinti 1,5l butelį, du 0,5l butelius ir A4 dydžio bloknotą.