Fiorino Cargo

NAŠUMAS

Mažas, didelių užmojų turintis furgonas.

VARIKLIAI „EURO 6“

Varikliai EURO 6 – tai malonus ir tylus važiavimas, mažos eksploatacinės išlaidos, garantuotas patikimumas ir aplinkos apsauga.

DEGALŲ SĄNAUDOS

Visi „Fiorino“ modeliai užtikrina mažas degalų sąnaudas.

Su dyzeliniu varikliu 1,3 MULTIJET 80 AG bei sistema „Start & Stop“ bus suvartojama vos 3,9 l degalų kiekvienam 100 km, važiuojant mišriuoju režimu:

  • „Start & Stop“ – sistema, kuri išjungia variklį, kai automobilis stovi vietoje, pavyzdžiui, degant raudonam šviesoforo signalui, ir automatiškai jį įjungia, kai nuspaudžiamas sankabos pedalas;
  • su varikliu 1,4 8 V 77 AG EURO 6 kiekvienam 100 km bus suvartojama 6,9 l degalų;
  • tokiu automobiliu galėsite važiuoti net ir ten, kur įprastiems automobiliams važiuoti draudžiama (dėl su aplinkosauga susijusių eismo apribojimų).

 

– Plokščią skyrių, kuriame laikomas dujų bakas, taip pat galėsite panaudoti: jame yra speciali krovinio dėžė su dangčiu ir 4 krovinio tvirtinimo kabliais. Nukėlus dangtį bus pakankamai vietos skirtingo dydžio daiktams laikyti.

– Specialiai automobilių parkams sukurtas greičio ribotuvas.

– Galėsite pasirinkti vieną iš 4 skirtingų maksimalaus „Fiorino“ greičio nuostatų.

– Dar atsakingesnis važiavimas, mažesnės degalų sąnaudos ir didesnis saugumas. Galima pritaikyti tik dyzeliniams varikliams.

Suplanuota techninė apžiūra

Ilgesni techninės apžiūros intervalai produktyvesniam darbui užtikrinti: su dyzeliniais varikliais MULTIJET techninę apžiūrą reikės atlikti tik kas 30 000 km, tad sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

TRANSMISIJA „COMFORT-MATIC“

Automatinės transmisijos komforto ir mechaninės transmisijos efektyvumo derinys.

Automatinė robotizuota transmisija – greitas atsakas, mechaninei transmisijai būdingas tikslumas ir galimybė nenaudoti sankabos pedalo. Taip, kaip ir esant automatinei transmisijai. Didesnis našumas ir mažesnės degalų sąnaudos.

Galite pasirinkti veiklos režimą:

  • automatinis – įprastas važiavimas;
  • automatinis (taupusis) – mažesnės degalų sąnaudos;
  • mechaninis (sekvencinis).