Sutinku

FIORINO KROVININIS

 FCA Importers – Fiat Professional

FIORINO KROVININIS

NAŠUMAS

Mažas, didelių užmojų turintis furgonas.

VARIKLIAI „EURO 6“

Varikliai EURO 6 – tai malonus ir tylus važiavimas, mažos eksploatacinės išlaidos, garantuotas patikimumas ir aplinkos apsauga.

varikliai_details_LT-fiorinocombiB

DEGALŲ SĄNAUDOS

Visi „Fiorino“ modeliai užtikrina mažas degalų sąnaudas.

Su dyzeliniu varikliu 1,3 MULTIJET 80 AG bei sistema „Start & Stop“ bus suvartojama vos 3,9 l degalų kiekvienam 100 km, važiuojant mišriuoju režimu:

  • „Start & Stop“ – sistema, kuri išjungia variklį, kai automobilis stovi vietoje, pavyzdžiui, degant raudonam šviesoforo signalui, ir automatiškai jį įjungia, kai nuspaudžiamas sankabos pedalas;
  • su varikliu 1,4 8 V 77 AG EURO 6 kiekvienam 100 km bus suvartojama 6,9 l degalų;
  • tokiu automobiliu galėsite važiuoti net ir ten, kur įprastiems automobiliams važiuoti draudžiama (dėl su aplinkosauga susijusių eismo apribojimų).

 

– Plokščią skyrių, kuriame laikomas dujų bakas, taip pat galėsite panaudoti: jame yra speciali krovinio dėžė su dangčiu ir 4 krovinio tvirtinimo kabliais. Nukėlus dangtį bus pakankamai vietos skirtingo dydžio daiktams laikyti.

– Specialiai automobilių parkams sukurtas greičio ribotuvas.

– Galėsite pasirinkti vieną iš 4 skirtingų maksimalaus „Fiorino“ greičio nuostatų.

– Dar atsakingesnis važiavimas, mažesnės degalų sąnaudos ir didesnis saugumas. Galima pritaikyti tik dyzeliniams varikliams.

Suplanuota techninė apžiūra

Ilgesni techninės apžiūros intervalai produktyvesniam darbui užtikrinti: su dyzeliniais varikliais MULTIJET techninę apžiūrą reikės atlikti tik kas 30 000 km, tad sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

TRANSMISIJA „COMFORT-MATIC“

Automatinės transmisijos komforto ir mechaninės transmisijos efektyvumo derinys.

Automatinė robotizuota transmisija – greitas atsakas, mechaninei transmisijai būdingas tikslumas ir galimybė nenaudoti sankabos pedalo. Taip, kaip ir esant automatinei transmisijai. Didesnis našumas ir mažesnės degalų sąnaudos.

Galite pasirinkti veiklos režimą:

  • automatinis – įprastas važiavimas;
  • automatinis (taupusis) – mažesnės degalų sąnaudos;
  • mechaninis (sekvencinis).