Ducato Passenger Transport

LENGVIAU IR TAUPIAU

Naujasis FIAT „Ducato“ komplektuojamas su novatoriškais varikliais MULTIJET II EURO 6, kurių degalų suvartojimas – nuo 5,8 l/100 km, o CO2 emisija – 158 g/km. Pasiekti mažesnes degalų sąnaudas ir į aplinką išskirti mažiau kenksmingųjų medžiagų padės lengvesnė galinė pakaba ir patobulinta automobilio konstrukcija, leidžianti sumažinti bendrą automobilio svorį.


MODERNIAU

FIAT modelyje „Ducato“ įdiegtos moderniausios technologijos. Elektroninė stabilumo kontrolė (ESC) visuose „Ducato“ modeliuose montuojama kaip standartinė įranga. Ji padeda sumažinti kėbulo svyravimą, pagerina vairavimo kokybę ir apsaugo transportuojamą krovinį nuo netikėtų judesių. Taip pat įdiegti krovinio jutikliai, praslydimo bei elektroninio stabdymo asistento sistemos. Papildomai galima užsisakyti išvažiavimo iš eismo juostos perspėjimo ir kelio ženklų atpažinimo sistemas bei visų varančiųjų ratų sistemą 4×4. Visų modelių radijo grotuvai komplektuojami su „Bluetooth®“ ryšio technologija ir gali groti MP3 formato muzikos failus. Papildomai galima užsisakyti jutiklinį ekraną, navigacijos sistemą ir galinio vaizdo kamerą.

SAUGESNIS VAIRAVIMAS

Galinio matymo sistema naudinga statant automobilį siauroje stovėjimo vietoje ar esant prastam matomumui. Pasirinkus atbulinę eigą, automatiškai įsijungia 4 jutikliai, kurie įspėja, jei priartėjate prie kliūčių. Galinio vaizdo kamera kartu su trečiuoju stabdžių žibintu siunčia nufilmuotą vaizdą į spalvotą prietaisų skydelio radijuje integruotą 5 colių jutiklinį ekraną. Galinio vaizdo veidrodėliams galima pritaikyti elektroninio reguliavimo, rūko šalinimo ir elektrinio nulenkimo funkcijas.

TAMSOS IR LIETAUS JUTIKLIS

Optimaliam matomumui užtikrinti

Priekinio stiklo viršuje integruota funkcija tikrina aplinkos šviesą, kad, prireikus, automatiškai įjungtų priekinius žibintus (šoninius žibintus ir artimųjų šviesų žibintus).

Jei lyja, funkcija valdo priekinio stiklo valytuvus ir nustato priekinio stiklo valymo greitį priklausomai nuo nustatyto vandens kiekio.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis