Ducato važiuoklė

4 DALIŲ PRIEKINIS BUFERIS

Ducato priekinį buferį sudaro trys dalys ir grotelės, o kiekviena jų gali būti nuimta, remontuojama ar keičiama atskirai, kas užtikrina lengvą ir ekonomišką priežiūrą. Buferio formos garantuoja maksimalią apsaugą, o priekines groteles galima įsigyti metalo pilkos arba juodos spalvos.

LED DIENOS ŽIBINTAI

Ducato gali būti komplektuojamas su LED tipo dienos žibintais, kurie suteikia 40% našesnę šviesą.

POGRINDINĖ DAIKTADĖŽĖ

Pasirinktinai galima įsigyti praktišką daiktadėžę, kuri dedasi po krovinių skyriumi.

KROVINIŲ PLATFORMA

„Scattolini“ krovinių platforma su nuožulniais, apverčiamais šoniniais skydeliais taip pat yra plieninė. Patentuoti reguliuojami tvirtinimo elementai su antivibraciniu ir atkūrimo mechanizmu, nerūdijančio plieno kaiščiai ir PVC įvorės garantuoja maksimalų praktiškumą kiekvienoje situacijoje. Galima visų ilgių automobiliams.

 

SUTVIRTINTAS KĖBULAS

Pagrindinės transporto priemonės dalys, įskaitant kėbulą ir judančias dalis, buvo patobulintos, atsižvelgiant į jų naudojimo intensyvumą, siekiant pagerinti jų ilgaamžiškumą ir patikimumą.

PNEUMATINĖ PAKABA

Pneumatinė pakaba palaiko automobilio stabilumą bet kokiomis apkrovos sąlygomis. Kai transporto priemonė stovi, prošvaisa gali būti padidinta arba sumažinta, kad būtų lengviau pakrauti prekes.

PAKABA

Galimi net 6 galinės pakabos tipai:
– pakaba su standartine vieno lakšto linge;
– patogi “comfort” pakaba su vieno lakšto linge ir stabilizatoriumi;
– pakaba su sustiprinta, dvigubo lakšto linge;
– pakabos su sustiprinta dvigubo lakšto linge, padidinta prošvaisa ir stabilizatoriumi, taip pat galima įsigyti su 2500kg leistina apkrova ant galinės ašies;
– pakaba iš kompozitinės medžiagos su -15 kg sumažintu svoriu, padidinta prošvaisa bei stabilizatoriumi;
– savarankiškai išsilyginanti orinė pakaba

ŠILDOMAS PRIEKINIS STIKLAS

Priekinis stiklas greičiau atitirpinamas ir pašalinamas jo rasojimas net esant labai šaltoms klimato sąlygoms.

BERAKTIS RAKINIMAS IR UŽVEDIMAS

Atrakinkite / užrakinkite kabiną ir krovinių skyriaus duris arba užveskite variklį be raktų. Duris galima užrakinti ir atrakinti neišjungus variklio, kad būtų galima lengviau atlikti tam tikras užduotis.

ELEKTRINIS PARKAVIMO STABDYS

Išmaniai įjungiamas / išjungiamas jungikliu. Vairuotojas gali įjungti stabdymo mechanizmą specialiu prietaisų skydelyje esančiu jungikliu. Šią funkciją net galima automatiškai įjungti nustatant konkrečią prietaisų skydelio nuostatą.

NAUJOS SĖDYNĖS

Sėdynių asortimentas buvo atnaujintas siekiant užtikrinti didesnį komfortą ir modernią išvaizdą. Joms naudojami juodos ir pilkos spalvos audiniai. Dėl naujos sėdynių pagalvėlių formos ir naudojamo porolono jos yra patogesnės.

PIETŲ IR DARBO STALELIS

Skirtas vairuotojui ir keleiviui naudoti darbo ir pertraukėlių metu. Ant jo galima pasidėti nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius, pietų padėklus, taip pat dėl patogumo galima pasukti link naudotojo. Užpakalinėje pusėje yra puodelių laikiklių ir daiktų laikymo dėklų.

ZONA VIDURYJE

Joje yra naujas centrinio valdymo blokas, USB ir 12 V maitinimo išėjimai, rūkančiųjų rinkinys arba buteliuko / telefono laikiklis.

VĖDINIMO ANGOS, BLIZGAUS CHROMO ARBA ŽVILGANČIOS JUODOS SPALVOS

Patogus oro srauto reguliavimas. Galimos dvi apdailos spalvos: standartinė žvilganti juoda arba pasirinktina blizgaus chromo

ELEKTRINIS, ODA APTRAUKTAS VAIRAS

Patogesnis ir patrauklesnis rėmo dizainas bei nauji valdikliai, esantys ant šoninių rankenėlių ir už jų, aptrauktas oda, blizgaus chromo dekoratyviniai rėmeliai ir žvilgantys juodi valdikliai.

SKAITMENINIAI PRIETAISŲ SKYDELIAI

„Ducato“ galima užsisakyti su 7 col. visiškai skaitmeniniu, spalvotu TFT ekranu, kuriame rodomos visos transporto priemonių nuostatos ir informacija, todėl sistemą galima perkonfigūruoti pagal bet kurio vairuotojo poreikius. Standartinį prietaisų skydelį sudaro 3,5 col. TFT prietaisų skydelis su dviem platesniais ir aiškesniais greičio ir sūkių per minutę matuokliais, naujieji 9-LED skaitmeniniai degalų lygio ir vandens temperatūros lygio matuokliai.

„UCONNECT“ MULTIMEDIJOS SISTEMA

„Ducato“ siūlo 5 col., 7 col. ir 10 col. multimedijos sistemas. Visose sistemose yra pažangus spalvotas ekranas. 7 ir 10 col. ekranai veikia su „Android“ operacine sistema, yra lengvai sujungiami su telefonu ir pasižymi visa, į išmaniojo telefono panašia sąsaja, o 5 col. modelis veikia „Bluetooth“ ryšiu ir turi pagalbinę balso programą.

PAVARŲ DĖŽĖS VALDYMAS

Pavarų dėžės valdymas pertvarkytas tiek mechaniniame, tiek automatiniame modelyje, be to, pavarų perjungimo svirtis gali būti aptrauka oda.

DURŲ APDAILA

Durų dizainas visiškai pakeistas, jų vidinė pusė dabar yra visiškai uždengta, todėl jos yra tvirtesnės. Dėl 4 naujų dėklų, kurie gali būti skirtingų dydžių ir skirtingose vietose, atsirado daugiau vietos.

AUTOMATINĖ KLIMATO KONTROLĖ

Naujas klimato kontrolės prietaiso dizainas su plačiu centriniu ekranu, kuriame rodomi oro temperatūros, oro paskirstymo ir vėdinimo greičio nustatymai. Sistema turi 7 krypčių paskirstymo galimybes ir naują „Max A/C“ funkciją vėsinimo efektyvumui didinti.

BELAIDIS TELEFONO ĮKROVIKLIS

Saugi ir tvirta vieta prietaisų skydelyje, kad būtų galima lengvai padėti išmanųjį telefoną ir jį įkrauti. Jis yra dėkle po klimato kontrolės sistema su automatine klimato kontrolės funkcija arba vidurinėje naujojo centrinio puodelio laikiklio su rankinio valdymo sistema dalyje.

230 V ELEKTROS LIZDAS

Ši funkcija leidžia lengvai įkrauti elektrinius prietaisus, pvz., nešiojamuosius kompiuterius, elektrinių įrankių akumuliatorius, planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir kitus mažos galios prietaisus, kuriems reikia iki 150 vatų elektros energijos.