Ducato važiuoklė

EKSTERJERAS

4 DALIŲ PRIEKINIS BUFERIS

Ducato priekinį buferį sudaro trys dalys ir grotelės, o kiekviena jų gali būti nuimta, remontuojama ar keičiama atskirai, kas užtikrina lengvą ir ekonomišką priežiūrą. Buferio formos garantuoja maksimalią apsaugą, o priekines groteles galima įsigyti metalo pilkos arba juodos spalvos.

ŽIBINTŲ VALYTUVAI

Dėka aukšto slėgio srovės, valytuvai gali nuvalyti visą žibintų paviršių, kad padidintų matomumą.

LED DIENOS ŽIBINTAI

Ducato gali būti komplektuojamas su LED tipo dienos žibintais, kurie suteikia 40% našesnę šviesą.

POGRINDINĖ DAIKTADĖŽĖ

Pasirinktinai galima įsigyti praktišką daiktadėžę, kuri dedasi po krovinių skyriumi.

ELEKTRA VALDOMI GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIAI

Galinio vaizdo veidrodėliai su dvigubu paraboliniu stiklu garantuoja panoraminį galinį vaizdą ir gali būti patogiai valdomi neišlipant iš transporto priemonės.

RŪKO ŽIBINTAI

Rūko žibintai, esantys apatinėje buferio dalyje užtikrins maksimalų matomumą, net blogiausiomis sąlygomis.

KROVINIŲ PLATFORMA

„Scattolini“ krovinių platforma su nuožulniais, apverčiamais šoniniais skydeliais taip pat yra plieninė. Patentuoti reguliuojami tvirtinimo elementai su antivibraciniu ir atkūrimo mechanizmu, nerūdijančio plieno kaiščiai ir PVC įvorės garantuoja maksimalų praktiškumą kiekvienoje situacijoje. Galima visų ilgių automobiliams.

 

SUTVIRTINTAS KĖBULAS

Pagrindinės transporto priemonės dalys, įskaitant kėbulą ir judančias dalis, buvo patobulintos, atsižvelgiant į jų naudojimo intensyvumą, siekiant pagerinti jų ilgaamžiškumą ir patikimumą.

PNEUMATINĖ PAKABA

Pneumatinė pakaba palaiko automobilio stabilumą bet kokiomis apkrovos sąlygomis. Kai transporto priemonė stovi, prošvaisa gali būti padidinta arba sumažinta, kad būtų lengviau pakrauti prekes.

PAKABA

Galimi net 6 galinės pakabos tipai:
– pakaba su standartine vieno lakšto linge;
– patogi “comfort” pakaba su vieno lakšto linge ir stabilizatoriumi;
– pakaba su sustiprinta, dvigubo lakšto linge;
– pakabos su sustiprinta dvigubo lakšto linge, padidinta prošvaisa ir stabilizatoriumi, taip pat galima įsigyti su 2500kg leistina apkrova ant galinės ašies;
– pakaba iš kompozitinės medžiagos su -15 kg sumažintu svoriu, padidinta prošvaisa bei stabilizatoriumi;
– savarankiškai išsilyginanti orinė pakaba

MAXI VERSIJA

„Ducato“ turi sprendimą kiekvienam poreikiui, taip pat ir tvirtumui. Galite pasikliauti „Maxi“ versijos (4,2 tonos) ir 3,5 tonos transporto priemonių mechanika, pakaba ir stabdžių sistema.

LANKSTOMOS BAGAŽINĖS DURYS

Krovinių skyrius turi lankstomas dureles, kad būtų lengviau pakrauti ir iškrauti

INTERJERAS

WEBASTO

Webasto Thermo Top “C” programuojamas šildytuvas su laikmačiu, Jūsų transporto priemonę gali sušildyti 24 valandos iki darbo pradžios. Taip pat galite įsigyti automatinę versiją be laikmačio.

PLANŠETINIO KOMPIUTERIO AR IŠMANIOJO TELEFONO TVIRTINIMAS

Dėl daugiafunkcinio prietaisų laikiklio ir unikalaus dizaino, galite saugiai pritvirtinti darbui ar bet kokiai užduočiai reikalingą planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, kurio ekrano dydis iki 10 colių.

NAUJOJI 7" MULTIMEDIJOS SISTEMA

Naująją multimedijos sistemą galėsite įsigyti pasirinktinai su/be navigacijos sistema: 7″ lietimui jautrus ekranas, balso atpažinimas, USB jungtis, DAB radijas, multimedijos valdymo mygtukai integruoti vaire bei suderinamumas su galinio vaizdo kameros integracija. Naujoji sistema pagerina Apple CarPlay bei AndroidAuto programėlių ryšio palaikymą.

ŠALDOMAS SKYRIUS

Šaldymo skyriuje maistas ir gėrimai išliks vėsūs, kai įjungiamas oro kondicionierius.

ŠILDOMOS SPYRUOKLINĖS SĖDYNĖS

Maksimaliam komfortui pasiekti, Ducato gali būti komplektuojamas su priekinėmis šildomomis sėdynėmis, o hidraulinė spyruoklė ir amortizavimo sistema suteiks patogią kelionę net ir važiuojant nelygiu keliu.

DVIGUBA SĖDYNĖ SU SULANKSTOMU STALU

Priekis pasirinktinai gali būti įrengtas su vienviete sėdyne arba, erdvios kabinos dėka, su dviviete sėdyne ir centriniu porankiu, kuris virsta praktišku stalu. Abi komplektacijos turi 3 taškų saugos diržus ir atskirus galvos atlošus.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis