Ducato važiuoklė

NOVATORIŠKAS IR DINAMIŠKAS

FIAT „Ducato Conversion“ – praktiškas ir patogus. Modelis sukurtas taip, kad net visą dieną praleidę automobilyje nejaustumėte jokio diskomforto. „Ducato Conversion“ vidus ir išorė apgalvoti iki smulkmenų, tad jūsų laukia ne tik saugi, bet ir patogi kelionė, kur visi svarbiausi daiktai bus po ranka.

VISKAS APGALVOTA

Kelionė prasideda vos įsėdus į automobilį, tad FIAT „Ducato Conversion“ salone rasite viską, ko reikia darbui ir laisvalaikiui. Pasirinkę versiją su dviguba sėdyne galėsite centrinę atlošo dalį transformuoti į patogų paviršių, kuris itin pravers norint ką nors užsirašyti. Be įvairių laikiklių ir daiktams skirtų erdvių, automobilyje turėsite ir šaldytuvą. Jis itin pravers gėrimams ir maistui atvėsinti.

DAR PATOGIAU

FIAT „Ducato Conversion“ salonas modeliuojamas taip, kaip pageidaujate. Vairuotojo sėdynę galima lengvai pritaikyti savo poreikiams reguliuojant jos aukštį, juosmens sritį ir vairo padėtį. Prireikus vairuotojo sėdynė gali būti šildoma ir papildyta reguliuojamu porankiu. Ne tik komfortui, bet ir grožiui – trijų rūšių apmušalai: pilko audinio, aksomo ar odos imitacijos.

Fiat Ducato

KLIMATO KONTROLĖ

Klimato kontrolės sistema visiems FIAT „Ducato Conversion“ keleiviams leis mėgautis važiavimu. Automobilyje integruotos kelios gerai paskirstytos oro įleidimo angos, kiekvieną jų galima individualiai nukreipti ir reguliuoti. Didesnis kondensatorius ir jo maišymo sistema suteikia galimybę optimizuoti laiką, kurio reikia keleivių kabinai atvėsinti.

Atsižvelgiant į versiją, galima rinktis:

  • šildymą / ventiliavimą;
  • mechaninę klimato kontrolę;
  • automatinę klimato kontrolės sistemą su spindulių jutikliu;
  • galinį vėsinimo įrenginį, skirtą optimaliam komfortui užtikrinti visiems keleiviams, net ir sėdintiems antroje ar trečioje eilėje.
Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis