Doblò Combi

SAUGUMAS

Saugumas darbe – svarbiausia! Su naujuoju „Doblò Combi“ jauskitės užtikrinti, kad ir kokiomis sąlygomis vairuotumėte, nes jūsų ir kitų keleivių saugumu jau pasirūpinta.

MODERNIAU

FIAT modelyje „Doblò Combi“ įdiegtos reikalingiausios technologijos. Elektroninė stabilumo kontrolė (ESC) padės sumažinti kėbulo svyravimą, pagerins vairavimo kokybę ir apsaugos transportuojamą krovinį nuo netikėtų judesių. Taip pat įdiegti krovinio jutikliai, praslydimo bei elektroninio stabdymo asistento sistemos. Papildomai galima užsisakyti išvažiavimo iš eismo juostos perspėjimo ir kelio ženklų atpažinimo sistemas. Padangų slėgio fiksavimo sistema nuolat tikrina padangų slėgį, tad, užfiksavus bet kokį slėgio praradimą, ši informacija iškart pateikiama vairuotojo kompiuterio ekrane.

FUNKCIONALIAU IR SAUGIAU

FIAT „Doblò Combi“ sukurtas taip, kad eksploatacinių ypatumų, ergonominių sprendimų bei galimybės prisitaikyti prie reikiamo krovinio dydžio ar darbo situacijos požiūriu būtų lyderis. 180 laipsnių kampu atsidarančios galinės durelės padės patogiai ir saugiai pakrauti bei iškrauti automobilį, gabenti krovinius. Specialiai sumodeliuotas žemas slenkstis palengvins ir pagreitins darbą, o funkcionalios durelių rankenėlės suteiks galimybę duris atidaryti net vienu pirštu.