FURGONŲ APDOVANOJIMAI 2014: 2015 m. rugsėjo 22 d. FIAT PROFESSIONAL ĮTEIKTAS FURGONŲ GAMINTOJO METŲ APDOVANOJIMAS

FURGONŲ APDOVANOJIMAI 2014: 2015 m. rugsėjo 22 d. FIAT PROFESSIONAL ĮTEIKTAS FURGONŲ GAMINTOJO METŲ APDOVANOJIMAS

  • 2014 m. FURGONŲ APDOVANOJIMUOSE teisėjai apdovanojo Fiat Professional už „neįtikėtiną atsidavimą savo klientams ir pastangas prisidėti prie automobilių parkų vadovų požiūrio“.

Vertinimo komisijos nuomone, Fiat Professional – tai „gairės, pagal kurias vertinami visi kiti furgonų gamintojai“.

METŲ MIESTO FURGONO apdovanojimas Fiat Fiorino suteikiamas jau trečius metus iš eilės. Jį pelnyti Fiat padeda praktiškumas, komfortas, patikimumas, ekonomiškumas ir puiki oficialiųjų atstovų suteikiama automobilių priežiūra.

Prestižiniuose Didžiojoje Britanijoje vykusiuose FURGONŲ APDOVANOJIMUOSE Fiat Professional pelnė METŲ FURGONO GAMINTOJO 2014 m. titulą – reikšmingą pasiekimą, kuris ne tik pabrėžia Fiat Professional modelių universalumą, bet ir įvertina šio prekės ženklo pastangas ir toliau stiprinti jos siūlomų paslaugų kokybę ir apimtį.

Jau septintus metus prestižiniuose metiniuose Automobilių parko furgonų apdovanojimuose vertinami transporto priemonių gamintojų, automobilių parko valdytojų ir tiekėjų pasiekimai. Vertinime dalyvauja iš tarptautinių ekspertų sudaryta teisėjų komisija, į kurią įeina Automobilių parko naujienų / Automobilių parko furgonų redakcinė grupė.

Įteikdama FIAT Professional METŲ FURGONO GAMINTOJO apdovanojimą, vertinimo komisija atkreipė dėmesį į faktą, kad praeitais metais puikiai įvertintas automobilių gamintojas išsaugojo savo poziciją, atlikdamas dar daugiau produkto kokybės ir gamintojo atliekamos priežiūros patobulinimų tiek automobilių parkui, tiek ir platesniam jo sektoriui. Tokį laimėjimą lėmė platus modelių pasirinkimas, išskirtinis Fiat Professionals rūpinimasis savo klientais ir noras bendradarbiauti su automobilių parkų vadovais.

Teisėjai taip pat pabrėžė FIAT Professional dalių tiekimo politikos inovacijas, kurių tikslas – sumažinti prastovas ir pagerinti VOR, bei faktą, kad šios įmonės transporto priemonės ir varikliai sudaro daugelio kitų gamintojų kuriamų automobilių modelių pagrindą. Teisėjai padarė išvadą: Fiat Professional – tai „gairės, pagal kurias vertinami visi kiti furgonų gamintojai“.

Trečius metus iš eilės Fiat Fiorino modelis nugali įnirtingoje kovoje ir pelno METŲ MIESTO FURGONO vardą. Visi šios rungties automobiliai buvo vertinami pagal pagrindinius automobilių parko kriterijus, kaip antai, pakrovimas, universalumas, saugumas, technologijos, degalų tausumas ir emisija, patikimumas ir pardavėjo suteikiama garantinė priežiūra, komfortas, galia ir, be jokios abejonės, naudojimo išlaidos. Pasak vertinimo komisijos: Fiorino pasižymi idealia naudingąja apkrova ir miestui tinkama konfigūracija. Be to, šio automobilio technine priežiūra rūpinasi gamintojas ir atstovas. Dėl galingų, ypač tausių variklių ir mažų serviso, priežiūros ir remonto (angl. SMR) išlaidų Fiat užsitikrina lyderio poziciją automobilio eksploatacijos srityje. Taigi, jis puikiai tiks naudoti mieste.

Prestižinis Fiat Professional gautas FURGONŲ APDOVANOJIMAS 2014 papildė du itin svarbius neseniai Didžiojoje Britanijoje Fiat gautus apdovanojimus. Liepos mėn. MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ APDOVANOJIMŲ 2014 vertinimo komisija Fiat Doblò Cargo skyrė METŲ FURGONO APDOVANOJIMŲ 2014 laimėtojo titulą, kuris yra pats svarbiausias pripažinimas kelių transporto priemonių kategorijoje. Be to, trečius metus iš eilės Fiat Fiorino PASAULINIUOSE FURGONŲ APDOVANOJIMUOSE 2014 pripažintas GERIAUSIU LENGVUOJU FURGONU 2014.