DUCATO 4X4 EXPEDITION 2015 M. DIUSELDORFO KARAVANŲ PARODOJE

DUCATO 4X4 EXPEDITION 2015 M. DIUSELDORFO KARAVANŲ PARODOJE

TEKSTAS:

  • Naujasis Show Camper bus demonstruojamas Vokietijos automobilių parodoje: šis ypač galingas ir komfortiškas furgonas puikiai tiks sportą, nuotykius ir neįprastą važiavimą mėgstantiems klientams.
  • Ducato kemperis su prailginta stogo dalimi ir 4×4 Expedition su keturiais varomais ratais – tai tikra aukščiausios kokybės poilsinė transporto priemonė su Tecnoform baldais. Į projektą taip pat įeina Dangel keturiais ratais varomų sistemų gamintojas ir Olmedo kėbulo tobulinimais užsiimanti įmonė.
  • Nauji atsiveriantys keliai: Fiat Professional – kemperių gamintojas, kuriam pirmenybę teikia ne tik klientai, bet ir kiti šio segmento automobilių gamintojai. Ši įmonė plečia savo veiklos sektorių – šiandien Fiat sudaro 25 proc. Europos namelių ant ratų rinkos ir bando užkariauti naujų klientų simpatijas.
  • Su savo Show Camper furgonu Fiat Ducato mėgina užimti lyderio poziciją Europos automobilių ant ratų rinkoje.

Fiat Ducato 4×4 Expedition Show Camper furgonas bus pristatomas karavanų parodoje Diuseldorfe (Vokietija) – svarbiausiame pasaulyje nuo rugpjūčio 28 d. iki rugsėjo 6 d. vyksiančiame karavanų ir turizmo atvirame ore mėgėjams skirtame renginyje. Fiat Professional – Europos lyderis poilsinių transporto priemonių (kemperių) srityje tikrai tokio įvykio nepraleis. Po pasirodymo Diuseldorfe Show Camper furgonas keliaus į svarbiausias parodas Parmoje (Italijoje), Le Bourget (Prancūzijoje) ir Birmingeme (JK).

Su savo vienintele ir nepakartojama transporto priemone Fiat Professional patvirtina turinti praktinės patirties ir siekia atverti naujus kelius kemperių sektoriuje. Jau šiandien Fiat kemperiai užima daugiau nei 25 proc. Europos poilsinių transporto priemonių rinkos ir nuolat auga. Sukurtas pagal Fiat Ducato kemperį ilga ratų baze, iškyša ir aukštu stogu pasižymintis Fiat Ducato 4×4 Expedition sukurtas nuotykius mėgstantiems žmonėms, kurių tikslas – turėti galingą ir manevringą automobilį, kurio interjere daugiau erdvės, o lubos aukštesnės nei įprastuose modeliuose. Taigi, šiame kemperyje galėsite be vargo atsistoti.

Dar viena šio Fiat modelio ypatybė – nepaprastai lengvas valdymas. Jį vairuosite lygiai taip pat, kaip ir įprastą automobilį. Be to, šiame saugiame automobilyje galėsite mėgautis važiavimu, geru matomumu bei patogiomis sėdynėmis.

Fiat Ducato 4×4 Expedition integruotas našumo ir emisijos atžvilgiu geriausias savo klasėje 2,3 l darbinio tūrio 150 AG variklis, naujausios kartos Multijet II ir degalų sąnaudas sumažinti padedanti standartinė Pavaros perjungimo indikatoriaus funkcija. Kartu su Dangel sukurta keturiais ratais varoma sistema galėsite be vargo susidoroti su pačiais sudėtingiausiais keliais.

Išorėje Show Camper furgonas puoštas dviem pilkos spalvos atspalviais, papildytas aukštesne sėdynės padėtimi ir daugybe Ducato kemperio patobulinimų, kaip antai, priekinė variklio apsauga ir LED dienos važiavimo žibintai. Priekinę šio Fiat dalį užbaigia priekinė vilktis ir stogo rėmas, puikiai tinkantys nestandartinėms atostogoms. Be to, šias dalis galima pastumti į priekį ir patogiai naudoti 2,5 m nuo žemės. Pažangūs techniniai sprendimai sustiprina furgono universalumą ir pabrėžia tvirtą jo charakterį.
Partneriai, kurių tikslas – tobulumas

Fiat Ducato 4×4 Expedition – bendradarbiavimo su gerai žinomais ekspertais rezultatas šiuose sektoriuose: Tecnoform interjerui, Olmedo eksterjerui ir Dangel keturiais ratais varomoms sistemoms.

Tecnoform – nameliams ant ratų ir jachtoms skirtų baldų gamybos lyderis, žinomas dėl kokybiškų medžiagų naudojimo, dizaino kūrimo įgūdžių, pažangios gamybos ir logistikos. Per pastaruosius dvidešimt metų stiliaus, technologijų ir komforto srityje Tecnoform nustatė naujas poilsinių transporto priemonių interjero tendencijas ir švęs savo 50-ąsias bendradarbiavimo su Fiat Ducato 4×4 Expedition metines.

Interjero dizainą charakterizuoja aiškios linijos, būtiniausi racionalūs baldai ir modernios medžiagos, naudojamos sukurti komfortišką, tobulam poilsiui po intensyvios dienos tinkančią atmosferą šio automobilio viduje. Aplinkoje, kur elegancija puikiai dera su praktiškais konstrukciniais sprendimais ir puikiomis medžiagomis, technologija atlieka ypač svarbų vaidmenį sujungiant dizaino idėjas ir perduodant jaukumo ir smagios atmosferos automobilio viduje pojūtį. Pavyzdžiui, Tecnoform sukūrė į baldus integruotą apšvietimo sistemą ir naujausios kartos pramogų sistemą su daugybe garsiakalbių ir dviem ištraukiamais plokščiaisiais TV ekranais. Keliaujant modernus komfortas užleidžia vietą funkcionalumui. Baldų paviršiai – tarytum specialūs dangalai, elegantiškai paslepiantys automobilio gale naudojamus įrenginius ir taip sustiprinantys racionalų jų išdėstymą ir formas.

Daugiau nei 35 metų patirtį keturiais ratais varomų sistemų srityje turintis Dangel sukūrė 4×4 transmisijos sistemą naujajam Show Camper furgonui siekdamas sustiprinti jo nuotykių ištroškusį netradicinį charakterį. Tiksliau tariant, nuolatinė keturiais ratais varoma sistema su blokiruote, sujungta su specialiomis aukštesnėmis ir didesnėmis padangomis padeda saugiai ir patikimai susidoroti su bet kokiais kelio paviršiais.

Eksterjerą sukūrė Olmedo – įmonė, kurioje meistrų darbas ir išmoningumas gali patenkinti net ir pačių reikliausių klientų poreikius. Olmedo tikslas – teikti pasiūlymus, kaip patobulinti transporto priemonės ypatumus ir išorę skirtingam naudojimui, o sutrikus mobilumo galimybei – garantuoti judėjimo laisvę, komfortą ir saugumą.

Tegul atsiveria nauji keliai

Fiat Ducato 4×4 Expedition sukurtas sportinį ir nuotaikingą gyvenimo stilių turintiems klientams, siekiantiems paties geriausio technologijų kupino automobilio. Būtent todėl į šį automobilį montuojami planšetinių kompiuterių laikikliai su USB sąsaja, jutiklinis ekranas su integruota Radio UconnectTM navigacijos sistema, galinio vaizdo kamera ir LED dienos važiavimo žibintai. Fiat Ducato kemperis – ypač eklektiškas ir parduodamas įvairiose pasaulio valstybėse. Šiais metais šis modelis išlaikė prestižinį Arkties testą.

Šis įspūdingas automobilis, skirtas naujus horizontus norintiems pažinti klientams, užtikrins ekstremalesnį ir manevringesnį valdymą. Nors Su Fiat Ducato kemperiu galima važiuoti bet kur, mes ir toliau stengiamės sužinoti, kaip dar geriau patenkinti mūsų klientų poreikius. Atsižvelgdami į šio naujo, nepaliaujamu greičiu augančio klientų segmento svarbą, kurią suvokti padėjo kasdien iš namelių ant ratų turėtojų ir gamintojų gaunamas grįžtamasis ryšys, Fiat Professional, norėdama ne tik neatsilikti nuo naujų tendencijų, bet ir būti jų priešakyje, nuolat analizuoja rinką. Pavyzdžiui, Fiat Professional stendo lankytojų bus prašoma užpildyti klausimyną, padėsiantį gauti daugiau informacijos apie jų lūkesčius, susijusius su namelių ant ratų produktais ir paslaugomis. Tokį pat klausimyną galite užpildyti interneto svetainėje https://www.fiatcamper.com.
Fiat Ducato: vienintelis automobilis, sukurtas būti kemperiu.

Jau daugelį metų Ducato furgono savybės pelno daugiausia namelių ant ratų savininkų simpatijų: kvadratinis, dėžės formos galinis skyrius, kuriame atostogų metu galima sumaniai išnaudoti kiekvieną jo centimetrą. Fiat Ducato pasižymi puikiais posūkio matmenimis manevruojant. Kompaktiškas priekis ir vairuotojo kabina, ypač mažos iškyšos – taip ne tik pagerinamas šio automobilio valdymas, bet ir padidinama gyvenamoji erdvė.

Pagrindinė šio modelio stiprybė – neprilygstamas jo komfortas, kitaip tariant, saugus ir malonus važiavimas; kapitono stiliaus sėdynės su integruotas atlošais, reguliuojamu vairu ir hidrauline vairo sistema. Galiausiai, dėl daugybės aktyvaus ir pasyvaus saugumo įrenginių kelionių metu jūsų nevargins jokie rūpesčiai.

Ducato modelis – tikras šio sektoriaus automobilių lyderis. Ducato važiuoklei pirmenybę teikia visų Europos namelių ant ratų gamintojai : per pastaruosius 10 metų daugiau nei 500 000 šeimų saugiai ir patikimai keliauja Fiat Ducato modeliais ir mėgaujasi atostogomis. Turėdami ilgametės patirties Fiat Professional siūlo Fiat Ducato namelių ant ratų savininkams platų paslaugų pasirinkimą ruošiantis kelionėms, dalinasi patirtimi ir pasiruošusi nedelsdama padėti kur tik prireiktų.